Satelitní antény a přijímače (SAT)

Návrh a realizace satelitních antén

Jestliže uvažujete o rozšíření vaší stávající programové nabídky dostupné v pozemních vysílání o satelitní příjem, nebo je kvalita pozemního signálu velmi nízká a vy hledáte vhodnou alternativu, nabízíme vám návrh a instalaci satelitní antény včetně přijímacího zařízení.

Zavolejte nám na tel.:
603 516 644

nebo napište na:
info@faze.cz

DVB-S, DVB-S2 přijímače

SET TOP BOX DVB-T2

Součástí instalace satelitního kompletu je kromě antény „tzv. paraboly“ a konvertoru (případně více konvertorů) i satelitní přijímač. V případě vašeho zájmu je možné na jednu satelitní anténu připojit více satelitních přijímačů. Typickým případem jsou rodinné domy, kdy se v dnešní době přijímače umísťují do více pokojů pro různé členy rodiny nebo pro hosty. Podobná situace se řeší například v penzionech.

Na tuto skutečnost je dobré pamatovat již při návrhu celého systému, především u novostaveb a to z důvodu drobných stavebních úprav (průchodky kabeláže atp.). Pokud se jedná o instalaci do již dokončené stavby, je na základě dohody se zákazníkem, případně majitelem nemovitosti, zvolen nejvhodnější postup vedení kabeláže.

Měření a analýza SAT signálu

měření signálu TV SAT

Měřeníanalýzu SAT signálu můžeme víceméně provádět pouze na stávajících SAT rozvodech před jejich rekonstrukcí, či změnou přijímacích parametrů. V případě, že se bude jednat o novou instalaci, bez již zavedených SAT rozvodů, je nutná „rekognoskace terénu“ před samotnou realizací nové SAT antény – rozvodu u zákazníka.
Provádíme měření a analýzu SAT digitálního signálu formátů DVB-S, DVB-S2 a to pomocí profesionálního měřícího přístroje PROMAX RANGER NEO+.

Směřování SAT antén

směřování antén

Tuto službu můžeme nabídnout v případě požadavku úprav na stávajících SAT rozvodech a to např. při přesměrování SAT antény z důvodu změny providera přijímaných služeb( z DigiTV na Skylink, FreeSAT atd.), nebo při poškození nějakou živ.pohromou, kdy může dojít k odklonění antény ze správného směru, či vlastního poškození přijímacích prvků a tedy jejich nutné následné výměně.

Modernizace SAT antén

rekonstrukce, opravy, správa TV, SAT a R rozvodů

Modernizací je myšlena zejména výměna a nastavení SAT prvku – konvertoru pro příjem TV HD signálu ze SAT družic. U starších konvertorů s nedostatečnými parametry pro provoz na nových standardech může vlivem stáří docházet k nežádoucím výpadkům signálu.

Kontaktujte nás

FÁZE s.r.o. kontakt

Váháte nebo potřebujete nějaké doplňující informace ohledně příjmu digitálního satelitního vysílání?

Neváhejte a bez obav nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo nám rovnou zavolejte na tel.: 603 516 644.

TV SAT anténa na konci světa